Kończą Ci się pomysły na wyjątkowe niespodzianki dla Twojej drugiej Połówki? Chcesz zaskoczyć ją czymś nowym i wyjątkowym? Chcesz, żeby zapamiętała Twój prezent na zawsze? Jazda konna to najlepsze rozwiązanie. A może jazda konna tak jej się spodoba, że zostanie z tym sportem na lata? Jazda konna to czysta przyjemność i obcowanie z żywym zwierzęciem. Sport ten nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Coś wyjątkowego!

Jak zadbać o romantyczny nastrój - może wyprawa na ranczo?

Wyprawa na ranczo pełne pięknych koni to na pewno idealny wybór. Obcowanie z żywym zwierzęciem w cudownej okolicy i oczywiście w towarzystwie drugiej Połówki to plan na dobrze spędzony czas. Aby zapewnić romantyczny klimat można umówić się na jazdę o zachodzie lub wschodzie słońca. Do wyboru mamy również jazdę indywidualną lub w zastępie. Sami możemy zdecydować, która opcja bardziej nam odpowiada. Ale jak się przygotować na pierwszą jazdę? Wystarczą wygodne buty na płaskiej podeszwie, wygodne spodnie i dużo pozytywnej energii. Resztę wytłumaczy nam instruktor. Tylko gdzie i jak można umówić się na jazdę? Jaką stajnie wybrać?

Mieszkasz w Lubaniu, Bolesławcu, Zgorzelcu lub Legnicy - wybierz ranczo Gościszów!

Ranczo Gościszów to ośrodek rekreacyjno-sportowy, który zrodził się z pasji i przyjaźni osób, które połączyła miłość i oddanie koniom. Ośrodek posiada aż 20 pięknych boksów, spokojne, ułożone konie oraz specjalnie dostosowany do jazdy plac z ogrodzeniem i oświetleniem. W deszczowe dni można jeździć na specjalnej hali do jazdy, dzięki czemu pogoda nie jest dla nas żadną przeszkodą i każdego dnia możemy cieszyć się z jazdy. Gościszów znajduje się blisko Lubania, Bolesławca i Zgorzelca. To mała miejscowość na trasie łączącej te miasta z Legnicą.. Dojazd jest dość łatwy i szybki. Jeśli jesteś jednak z innego miasta to nie jest problem. Na prawdę warto zabrać drugą połówkę na Ranczo Gościszów, aby spędzić z nią cudowny czas w otoczeniu koni.

Lekcja jazdy konnej - pomysł na romantyczny prezent

Lekcję jazdy konnej można wykupić prawie dla każdego. Na pewno ucieszy się z niej osoba początkująca, zaawansowana a nawet osoba, która nigdy nie miała styczności z końmi. Na lekcje jazdy konnej można zapisać się w każdym wieku. Wykwalifikowana kadra instruktorska z Rancza Gościszów wszystko nam dokładnie wytłumaczy i nauczy. W cenniku Rancza Gościszów znajdziemy lekcje jazdy dla początkujących na lonży w cenie 30 zł za 30 minut. Jednak, gdy zdecydujemy, że chcemy odwiedzać stajnie i konie częściej, możemy wykupić karnet na 10 lekcji, przez co koszt też będzie tańszy. Naprawdę warto! Zadowolenie drugiej Połówki gwarantowane, a i cena nie jest wysoka. Warto wybrać ranczo Gościszów, aby miło spędzić czas. Atmosfera, widoki i uśmiech drugiej Połówki to rzecz bezcenna.


Koń - niezwykłe zwierzę Idealne miejsce na wiosenny wypad??? - Ranczo Gościszów!

Polecane posty

Nauka jazdy konnej to najlepszy prezent dla Twojego dziecka!

22/02/2021, by Ranczo Gościszów

Czytaj więcej

Idealne miejsce na wiosenny wypad??? - Ranczo Gościszów!

26/03/2021, by Ranczo Gościszów

Czytaj więcej