P ensjonat dla koni Bolesławiec to właściwe miejsce dla wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie życia bez jazdy konnej oraz koni.

Pensjonat dla koni Bolesławiec to właściwe miejsce dla wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie życia bez jazdy konnej oraz koni. Pensjonat jest prowadzony z pasją i olbrzymi zaangażowaniem, dzięki czemu coś dla siebie znajdą miłośnicy poszerzania umiejętności, jak i osoby chcące znaleźć dla swojego konia profesjonalną opiekę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z pełnowymiarowego i ogrodzonego placu do jazdy konnej.

Pensjonat dla koni - do kogo skierowana jest oferta?

Pensjonat dla koni Legnica usatysfakcjonuje wszystkie te osoby, które do tej pory nie znalazły odpowiedniego miejsca do ćwiczeń. Kwarcowe podłoże na wspomnianym wyżej placu sprawia, że jazda przebiega płynnie, bezstresowo i bez przykrych niespodzianek. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość skorzystania z przestronnej hali (przyda się to zwłaszcza przy niekorzystnej pogodzie).

Nawierzchnia do prowadzenia nauki jazdy konnej jest przygotowywana i wyrównywana przez prawdziwych profesjonalistów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje korzystanie z automatycznego systemu nawadniania. Zarówno plac, jak i hala są oświetlone, także nie ma przeszkód, aby trenować rano oraz wieczorem. Do dyspozycji zainteresowanych osób oddano:

  • przeszkody,
  • lonżownik.

Jak widać pensjonat dla koni Lubań to dość zróżnicowana oferta, dzięki której można stale podnosić swoje dotychczasowe zdolności i namówić do tego swoich znajomych.

Pensjonat dla koni - wykwalifikowana i profesjonalna opieka dla koni

Pensjonat dla koni Zgorzelec gwarantuje wykwalifikowaną i profesjonalną opiekę dla koni. Co najważniejsze opieka jest całodobowa. Konie mają dostęp do świeżej trawy oraz siana. Dodatkowym ułatwieniem jest codzienne padokowanie. Karmienie odbywa się trzy razy dziennie, dlatego właściciele mogą mieć pewność, że ich konie nie będą głodne. Wpływa to m.in. na ich komfort psychiczny.

Pensjonat dysponuje koniowozem, w którym można przewozić nawet do 6 koni oraz przyczepą. Sprawdza się to np. w momencie, w którym konie mają zostać dostarczone bezpośrednio na zawody. 


Pensjonat dla koni - kiedy okaże się pomocny? Trzymanie konia w pensjonacie - dlaczego warto to robić?

Polecane posty

Od czego zaczyna się nauka jazdy konnej? Warto spróbować na Ranczo Gościszów!

26/04/2021, by Ranczo Gościszów

Czytaj więcej

Nauka jazdy konnej to najlepszy prezent dla Twojego dziecka!

22/02/2021, by Ranczo Gościszów

Czytaj więcej