Konie to niezwykłe zwierzęta, które dzięki swojej osobowości, mogą stać się rewelacyjnymi towarzyszami każdego z nas. Jazda konna jest najlepszym sposobem na rozładowanie napięcia, odpoczynek, a także redukcję nagromadzonego stresu. Weekend spędzony na nauce jazdy konnej stanowi świetną alternatywę dla wszystkich osób, które pragną odmiany w swoim życiu. Tak spędzony czas ma mnóstwo zalet, o których chętnie opowiemy. 

Korzyści płynące z jazdy konnej dla kondycji i psychiki

Pierwszą niekwestionowaną korzyścią jest zwiększenie pewności siebie. Każda osoba, decydująca się na tę formę aktywności fizycznej, wykazuje się odwagą i śmiałością. Koń wymaga od swojego jeźdźca całkowitego zaufania, dzięki któremu nauka przebiegnie płynnie i sprawnie. To rewelacyjna szansa na pokonanie własnych słabości, która przyczynia się do lepszego samopoczucia. 


Ponadto jazda konna sprzyja utracie nadprogramowych kilogramów. Dzięki solidnej dawce ruchu, koncentracji, a także utrzymywaniu równowagi pracują wszystkie mięśnie. Dodatkowo podczas godzinnej jazdy konnej można w odpowiedni sposób dotlenić cały swój organizm.

Jazda konna uczy myślenia " tu i teraz". Wymaga całkowitego skupienia na wykonywanej czynności, dzięki czemu zmartwienia i troski z codziennego życia odchodzą na dalszy plan.

 

Gdzie na konie w okolicach Legnicy, Bolesławca, Lubania i Zgorzelca? - zapraszamy na ranczo Gościszów 


Decyzja o podjęciu kolejnego wyzwania właśnie zapadła? Znakomicie! Zapraszamy na niezwykłe ranczo, uwielbiane przez małych i dużych. Dzięki niezwykłej okolicy, a także niepowtarzalnemu klimatowi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu tylko to, co najlepsze. 

Gwarantujemy niezwykłe przeżycia, a także świetnych instruktorów. Każdy nasz koń dobrze współpracuje z jeźdźcem, jest ułożony i przyzwyczajony do treningów . Prowadząc ranczo, dbamy o każdy detal i stawiamy przede wszystkim na zrozumienie, a także komfort. Z nami nauka jazdy konnej przebiegnie w przyjemnej i spokojnej atmosferze. 

 

Ile kosztuje nauka jazdy konnej?  - nasz cennik

Jesteśmy ranczem, które dba o przyjazną atmosferę między człowiekiem a koniem. Już za 30 złotych możesz cieszyć się półgodzinną jazdą na lonży, a za 60 minut jazdy indywidualnej zapłacisz jedynie 50 złotych. Minimum dwuosobowa jazda w zastępie będzie Cię kosztować tylko 60 złotych. To niepowtarzalna oferta -  pozwoli Ci w pełni poznać nasze możliwości.

Zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników koni mamy także niezwykłe oferty dotyczące krótkich przejażdżek. Ceny oprowadzek mają się następująco: 

Za 15 minut zapłacisz jedyne 15 złotych; 

30 minut to koszt zaledwie 30 złotych. 

Jeśli pragniesz przez długi czas cieszyć się jazdą i aktywnie dążyć do założonego celu, to wykup u nas jeden z karnetów i rozwijaj swoją pasję! 


Idealne miejsce na wiosenny wypad??? - Ranczo Gościszów! Od czego zaczyna się nauka jazdy konnej? Warto spróbować na Ranczo Gościszów!

Polecane posty

Pensjonat dla koni - jazda konna, nauka i opieka

10/10/2021, by Ranczo Gościszów

Czytaj więcej

Jazda konna w terenie.

26/04/2021, by Ranczo Gościszów

Czytaj więcej